מעבדת כיול מוסמכת - הסמכות ואישורים

צור קשר

מעבדות כיול מוסמכות לכיול מכשירי מדידה - הסמכות, תעודות ואישורים

 
מעבדת כיול מוסמכת תקן ISO 17025

ניוטק איילון - מעבדת כיול מוסמכת

ניוטק איילון בע"מ, מהמובילות בתחום מעבדות כיול מוסמכות,  מעבדה לכיול מכשירי מדידה ושקילה, המעבדה מציעה את שירותיה ללקוחות פרטיים ועסקיים המעוניינים

בכיול מכשירי שקילה (כיול משקלים ומאזניים על סוגיהם) למטרות מקצועיות וכן למטרות היערכות לקראת הסמכות שונות.  

הנהלת המעבדה רואה בחשיבות עליונה את נושא אספקת שירותי כיול אמינים וברמה מקצועית גבוהה על פי דרישות הלקוח. הקפדה על רמת כיול גבוהה, מהווה חלק חשוב

באבני הדרך של החברה, והפיקוח עליו נערך באופן שוטף ע"י כל העובדים בכלל ומנהל האיכות בפרט. מערכת האיכות ותהליכי הכיול במעבדה מבוססים על דרישות התקנים:

ISO-9001:2015 ו - ISO/IEC17025:2017

בין לקוחות המעבדה הרבים והקבועים, החברות והעסקים המהווים את בסיס הלקוחות הקבוע של המעבדה , נמנים בעיקר: תעשיות הפלסטיק, תעשיות המזון, תעשיות המתכת, 

תעשיות הביטחוניות, מפעלים וחברות הי-טק.

 

מעבדת כיול משקלים, מאזניים לפי תקן ISO-17025

בדיקה וכיול מאזניים, משטחי שקילה

לניוטק צוות מקצועי ביותר לכיולים וייעוץ בתחום השקילה ומכשירי מדידה בפרט, בפריסה ארצית ובזמן תגובה מהיר

נשמח לעמוד לשירותכם ולעזרתכם! שלחו לנו הודעה ונחזור אליכם במהרה, או בטלפון  072-3229888.


כיול משקלים ומכשירי מדידה - מידע מקצועי מורחב

הגינות במסחר כוללת עקרונות רבים ואחד מהם הוא דיוק בשקילה שחייב להיות בכל מוצר ובכל סחורה. זה לא רק הוגן כלפי הצרכנים אלא גם מגן מפני תלונות והגשת תביעות נגד בעלי עסקים שאינם דואגים לכך.

כיול משקלים חיוני למעשה לכל מי שזקוק להם לצרכים שונים, בין אם זאת תעשיית התרופות ומסיבות מובנות ובין אם מדובר בענפים שונים בתעשייה ובמדע.

כל הציוד שבו משתמשים חייב להיות מדויק ואמין, ויציב ועמיד בפני בלאי שעלול לשבש את פעילותו התקינה. לכן, יש חשיבות רבה למי שבוחרים את מוצריו כדי להיעזר בהם לשקילה ולמדידה.

האמינות של משקלות ושל המאזניים שבהם משתמשים לאורך כל ההיסטוריה היא חיונית לכל אמון שהצרכנים והלקוחות נותנים בסוחרים ובאנשי מדע ותעשייה.

 

מה עושים על מנת להבטיח אמינות משקל?

המשקל יכול להיות אמין ומדויק רק כאשר מכיילים אותו בצורה מקצועית וכך מובטחת אחידות המשקלות. בין כל פעולות הכיול שנדרשות למכשירי מדידה שונים כיול מסה וכיול משקלים נחשבים לחשובים ביותר לתקינות הפעילות.

האם ניסיתם לכייל מכשירים ונוכחתם לדעת שיש אי דיוק לפעמים שמונע מכם להשתמש במכשירים אלה על מנת לבצע ניסויים מדעיים מדויקים או למדוד תרופות?

זאת בדיוק החיוניות של מכשירים שמיוצרים במפעלים אמינים ואיכותיים, שיכולים להבטיח לכם כיול משקלים אחראי ומקצועי ללא סטיות כלשהן ומבלי שתצטרכו לשלוח לתיקון את המשקל לעתים קרובות.

משקל כזה משרת אתכם לאורך כל הדרך כמו שצריך.

 

כיול בפועל, כל התהליך

משקולות שמשמשים לצורך כיול משקלים משמשים אותנו כבר שנים רבות על מנת לכייל מכשירים ולהביא אותם לדיוק בכל פעם מחדש.

המספרים חייבים להיות מדויקים ברמת המיליגרם ולכן מוודאים זאת בעזרת משקלים שיוצרו בצורה מקצועית ואפשר להשתמש בהם כאבן בוחן. האחידות חשובה בכל מדינה,

כך שאם שאלתם את עצמכם איך יודעים שגרם בישראל שווה לגרם באירופה זאת התשובה. משתמשים במשקלים אלה שהם אחידים ואינם מזייפים בתוצאות כדי להטיח בדיוק את זה.

כמו כן, הם חייבים להתאים לכל סוגי המכשירים ולפעול באותה צורה בכל מתקן.

 

מה מכיילים?

מכיילים כל משקל, מדיגיטלי ועד אנלוגי, מתעשייתי ועד מסחרי. מכיילים מאזניים בחנות במעדנייה וגם במעבדה באוניברסיטאות ובחברות הפארמה.

כך מקבלים הבטחה שגם המוצרים יהיו אמינים ולא יסכנו חיים ולא יחשפו אף אחד לסכנת  תביעה בגלל הונה לכאורה.

בעזרת משקלים מכוילים מודדים את חומרי הגלם שמהם מייצרים מוצרים שונים בתעשייה ואחר כך מוכרים אותם בדיוק באותה צורה.

כולם נשענים על אותו כיול משקלים וסומכים על כך שהתוצאות יהיו אחידות בכל שקילה. כדי לקבל תוצאה כזאת יש להשתמש באותם משקלות שנחשבים לאיכותיים ואמינים,

ונמצאים בעסקים שונים למטרה זאת. הבחירה בצורת המשקלות היא ספציפית לסוג המאזניים שאתם משתמשים בהם והסוג – הנחה על הכפות, תלייה, כבדים או קלים,

ובלבד שיהיו מכוילים במדויק כדי להבטיח פעילות הוגנת והגונה.

יצירת קשר

אודות

ISO 9001:2015ניוטק איילון בע”מ, חברה ותיקה ומובילה בתחום הייבוא, השיווק והשירות למאזניים מכל הסוגים, משקלים אלקטרונים מכל הסוגים, מתמרים, משקולות כיול, מכונות לספירת שטרות, קופות רושמות, ועוד.