מאזני לחות

צור קשר
מאזני לחות דגם MA R
  • תצוגת LCD המורות על התקדמות תהליך הייבוש והתוצאות.

מאזני תעשיה מדוייקים

מאזני לחות לענפי התעשייה השונים התאימו את המשקל לתחום שלכם 

תעשיות רבות נעזרות בציוד משוכלל כחלק בלתי נפרד מהעבודה היום יומית. לעתים מדובר בציוד הנחשב לכבד מאוד ולעתים מדובר בציון קטן וקומפקטי. מאזני תעשייה הם אחד המכשירים הפופולאריים כיום בתעשיות שונות ואפשר בעזרתם לבצע חישובים ובדיקות חשובות במיוחד. לרוב הם נמצאים במעבדות, שם הם משמשים לצורך שקילת פריטים שונים בצורה מדויקת מאד. ישנם כיום סוגים רבים של מאזני תעשייה: מאזנים אנליטיים, מאזניים חצי אנליטיים, משקלים בדיוקים גבוהים ועוד. מאזני לחות, למשל, הם חלק מהפתרונות המוצעים כיום והם עוזרים למדוד את רמות הלחות של אותו אלמנט.

מאפייני המאזניים

מאזני הלחות, כמו גם מאזניים אחרים המיועדים לתעשיות השונות, מביאים איתם דיוק ברמה גבוהה. אלה מאזניים מדויקים מאד, הנדרשים לביצוע עבודות שונות בתעשייה. הם מתבססים על טכנולוגיה מתקדמת העוזרת בבחינת אותו פרמטר ובהגעה לתוצאה המדויקת. אחד היתרונות הבולטים של מאזני תעשייה בא לידי ביטוי באופן התצוגה שלהם. במאזניים אלה, ושלא כמו בעבר, התצוגה היא LCD. המשמעות של כך באה לידי ביטוי בגרפיקה ברורה מאד, חדה מאד ואיכותית מאד. מעבר לכך, לכל גרפיקה המופיעה על גבי המסך ישנה תאורת רקע, כך שניתן לראות אותה גם כשנמצאים בתנאי תאורה לא פשוטים.

מוצר עם שלל יתרונות

המאזניים המדויקים המיועדים לתעשיות השונות מציעים רמת דיוק מקסימאלית. הדבר הכרחי לתחומים רבים בתעשייה, הבוחנים משקלים או פרמטרים ברמות שונות. מכיוון שנדרשת רמת דיוק גבוהה מאד, בעלי מקצוע עושים שימוש במאזניים המיוחדים, המספקים להם את המענה הנכון עבורם ומאפשרים להם לבצע את עבודתם בצורה הטובה ביותר. יתרונות נוספים של מאזני תעשייה, כמו אלה הקיימים כיום, הם האפשרות לכוון את רגליהם, שילוב של מגש עליון העשוי מנירוסטה איכותית מאד, וכן מחיר נח. ישנם מספר דגמים הקיימים בשוק, המשמשים לצרכים שונים ומתומחרים בעלויות שונות.  

יצירת קשר

אודות

ISO 9001:2015ניוטק איילון בע”מ, חברה ותיקה ומובילה בתחום הייבוא, השיווק והשירות למאזניים מכל הסוגים, משקלים אלקטרונים מכל הסוגים, מתמרים, משקולות כיול, מכונות לספירת שטרות, קופות רושמות, ועוד.