מערכות מילוי, מכונות שקילה מינון ועטיפה

צור קשר
  • מערכת שקילה, עטיפה והדפסת מדבקה.
  • מערכת שקילה, עטיפה והדפסת מדבקה.
  • מערכת חצי אוטומטית.
מכונה למילוי נוזלים

מכונת מילוי נוזלים ומשחות אוטומטית

המערכת מאפשרת מילוי במינון מדוייק של אבקות וגרנוליטים עדינים לתוך שקים ושקיות או לתוך מיכלי אריזה

מכונות שקילה קומבינטורית - שקילה בו זמנית של עד 14 ערוצים

נפח ומשקל

מערכת בתנועה מותאמות לביצוע מדידה של חבילות בזמן שהן נעות על מסוע מהיר במחסן

כשאתם בוחרים במערכת שקילה, אתם בוחרים בניסיון, בהפקת לקחים, בצוות מקצועי בעל ניסיון וידע עשיר שנצבר במהלך השנים.
חברת ניוטק איילון בעמ מבינה את הצורך שלכם בתהליכי עבודה יעילים ואיכותיים, ומספקת לכם מעל 25 שנות ידע וניסיון הכוללים פיתוח, ייצור, ביצוע ושיווק לענפים שונים במשק בארץ ובחו"ל.
אנחנו מחויבים לשירות מקצועי ולא רק בגלל המוניטין שלנו, אלא בגלל ההבנה בחשיבותה של שקילה מבוקרת, איכותית ללא פשרות.
צרו עימנו קשר והצטרפו למגוון הלקוחות הפרטיים והציבוריים שנהנים משירות אמין ומקצועי.

מערכות מילוי / מכונות מילוי

כשאנחנו עומדים בסופר ורואים את מגוון המוצרים החדשים והישנים אשר על המדפים, זה נראה לנו אולי מובן מאליו. אבל האמת היא, שעבור ייצור של כל מוצר נדרש הרבה מאוד עבודה. זה מתחיל בשלב התכנון של המוצר שיכול לקחת לא מעט זמן, וממשיך עם שלב הייצור בפועל. בכדי לייצר מוצרים שונים יש כמובן צורך במכונות מתאימות, אשר בהם אפשר לייצר את המוצר, ובנוסף, יש צורך בשימוש עם מכונות מילוי אשר ימלאו את מה שנוצר בתוך אריזות, קופסאות או בקבוקים, כך שיהיו מוכן לשליחה אל רשתות השיווק.

מהם מכונות מילוי?

תפקידם של מערכות מילוי בשרשרת הייצור הוא אמנם האחרון - כאשר המוצר עצמו מוכן ורק יש צורך לארוז אותו, אך ללא ספק הוא אחד השלבים החשובים. בסופו של דבר אין באמת מה לעשות עם המוצר אם אין אפשרות למלא אותו באריזתו המתאימה ולשנע אותו אל החנויות והלקוחות. האריזה היא לרוב גם מה שהלקוח רואה כאשר הוא בחנות, ויש לה השפעה גדולה על החלטתו של הלקוח אם לקנות את המוצר או לא. ולכן, ישנה חשיבות רבה למערכות מילוי ואריזה איכותיות אשר מפיקות תוצאות משביעות רצון, אשר יחזיקו לאורך זמן ויאפשרו עבודה רציפה וללא תקלות.

כיצד המפעל משיג מערכות מילוי?

כאשר המפעל רוצה לרכוש מכונות מילוי עבור המוצרים שלו, הוא פונה אל חברה שעוסקת בייצור של מכשירים תעשייתיים כמו מערכות מילוי. החברה תתאים עבור הלקוח את המכשיר אשר יתאים עבור צרכי המפעל שלו, כך שאם לא מדובר על מוצר סטנדרטי לו יש מכונה מתאימה, היא תייצר עבורו מערכות מילוי בהתאמה אישית שיוכלו לבצע את העבודה בצורה המדויקת והטובה ביותר.

מכונות שקילה, אריזה ומילוי – הכול במכשיר אחד

התקדמותה של הטכנולוגיה הביאה בכנפיה פתרונות רבים לעולם התעשייה, אשר בין היתר אפשרו יכולות מגוונות שלא היו קיימות בעבר, וכן ייצור של מכונות אשר מסוגלות לבצע מספר פעולות, מה שחוסך בעלויות הייצור ובמקום אותו תופסות המכונות. בין המכונות הללו ניתן למצוא מכונות מילוי אשר מאפשרות לבצע את כל השלבים משלב השקילה ועד למוצר המוגמר. מערכות שקילה מעין אלו עובדות כך: בשלב הראשון הם מקבלות את המוצר על ידי מסוע אל תוך מיכל הקליטה של המכונה. לאחר מכן המוכנה שוקלת את המוצר, ואז ממלאת ואורזת אותו כך שהוא מוכן לשליחה. מדובר על מערכות פשוטות לשימוש וידידותיות אשר מאפשרות לכל עובד לתפעל אותם בקלות מבלי צורך בהכשרה ממושכת.

מה אפשר לארוז ולמלא באמצעות המערכות?

המערכות השונות משמשות כמעט בכל תחום בתעשייה - מאחר ורובם של הדברים לא ניתנים לשינוע ללא אריזה, יש צורך במכונות כמעט בכל מפעל ייצור. בין היתר אפשר למלא באמצעות המכונה – אבקות, נוזלים שונים, חומרים גרגיריים, מוצרים כמו קטניות, סוכר, תבלינים שונים ועוד.

יצירת קשר

אודות

ISO 9001:2015ניוטק איילון בע”מ, חברה ותיקה ומובילה בתחום הייבוא, השיווק והשירות למאזניים מכל הסוגים, משקלים אלקטרונים מכל הסוגים, מתמרים, משקולות כיול, מכונות לספירת שטרות, קופות רושמות, ועוד.