משקלים לתעשייה

צור קשר

משקל תעשייתי - מאזניים דיגיטליים לתעשייה

ניתן למצוא בשוק כיום מגוון רחב של מאזניים, כאשר המאזניים הדיגיטליים הם בין הפופולאריים שבהם. תחת קטגוריה זו אפשר למצוא משקלים רפואיים, משקלי אדם ועוד. מאזניים דיגיטליים, כפי שניתן לנחש, מציגים את תוצאת המשקל באופן דיגיטלי, מה שהופך אותה ברורה מאד לעין ואת המאזניים, בזכות זה, לנגישים הרבה יותר למשתמש. המאזניים הדיגיטליים, לרבות מאזני אדם, מספקים מענה לצרכים שונים. הם מתאימים הן לאנשים פרטיים, לשימוש הביתי, והן לעסקים ולתעשיות השונות. ישנם מאזניים דיגיטליים העוזרים בבחינת אלמנטים שונים בחקלאות, בתעשיות המזון וגם בענף התרופות. העובדה שהם דיגיטליים, ומעבר לתצוגת המשקל עצמו, מאפשרת להם גם להיות מדויקים מאד ולכן הם נחשבים יעילים במיוחד.

משקלים תעשייתיים - למי הם מיועדים

משקלים תעשייתיים לתחום הרפואה, שהם דיגיטליים נמצאים כיום במסגרות רפואיות שונות, בבתי החולים, בקופות החולים ובמקומות נוספים. בעזרתם אפשר לשקול את האדם בצורה מדויקת, עד לרמת הגרם. המשקלים האלה מאפשרים לשקול אנשים בטווח רחב מאד של משקלים,  בין אם מדובר באנשים רזים מאד או בכבדי משקל. לעיתים הם כוללים פונקציות שונות העוזרות בבחינת המשקל עצמו והם קלים ופשוטים לשימוש. משקלי אדם יכולים, כאמור, לספק גם מענה לצרכים ביתיים. אנשים רבים נוהגים להשתמש במשקל אדם בבית, ולו כדי לבדוק את משקלם על בסיס יומי, שבועי או חודשי. כך הם יכולים לדעת, ובכל רגע נתון, מהו משקלם המדויק ובהתאם לבצע שינויים בתפריט ובהתנהלות היום יומית שלהם.

איך מוצאים את המאזניים המתאימים

כדי למצוא מאזניים דיגיטליים מתאימים, כדאי מאד להגדיר תחילה את הצרכים. מכיוון שיש סוגים שונים, הרי שכל סוג משמש לצורך פתרון אחר. חשוב מאד לאתר את המאזניים הנכונים, אלה שיספקו לכם את המענה הטוב ביותר עבורכם. דיוק, במקרה הזה, מהווה חלק בלתי נפרד מהמאזניים וכך גם האיכות. כדאי לבדוק מי הוא היצרן שמציע לכם את המאזניים ולא לשכוח לבחון גם את הפונקציות השונות שלו.

מאזני ביקורת - מאזניים אלו מתאימים בעיקר לתעשיית המזון, חקלאות, מסחר, פרמצטיקה, מדידת כימיקלים חקלאות ומסחר ישנו מגוון רחב של מאזנים המתאימים לשולחן מעבדה הדגמים המוצגים כאן, כולם, בעלי תקן בן לאומי כולם מיוצרים ע"י חברות מובילות וידועות כמקצועיות בתחום השקילה וכמובן, רכישה של מאזני ביקורת מייבואן המשקלים מאפשר לכם לקבל כל מוצר שאנו משווקים, במחירים ללא מתחרים.

משטחי שקילה - לרוב מתאימים לתעשיית המזון ואף לעולם הבריאות. באמצעות משטחי השקילה ניתן למדוד את משקל גופינו, לרוב רואים משטחי שקילה מסוג זה, בבתי חולים או קופות החולים ברחבי הארץ, משטחי שקילה מתאימים לתעשייה, לשקילה של שקים גדולים או מוצרים כבדים יתר על המידה, צורת המדידה היא ע"י הנחה של המוצר על המשטח, ומייד ניתן לראות את משקלו המדוייק של המוצר.

 

יצירת קשר

אודות

ISO 9001:2015ניוטק איילון בע”מ, חברה ותיקה ומובילה בתחום הייבוא, השיווק והשירות למאזניים מכל הסוגים, משקלים אלקטרונים מכל הסוגים, מתמרים, משקולות כיול, מכונות לספירת שטרות, קופות רושמות, ועוד.