משקולות

הינך נמצא כאן

צור קשר
  • בדרגות דיוק מ E1 ועד E2.
  • משקולות מיוצרות מנירוסטה.
משקולות כיול בדרגת דיוק M1 , M2 , M3
  • בדרגות דיוק  מ M1 ועד M3.
  • מגוון משקולות מנירוסטה, פליז ויציקת ברזל.
משקולות כיול בדרגת דיוק F1 , F2
  • בדרגות דיוק  מ F1 ועד F2.
  • מגוון משקולות מנירוסטה, פליז.

משקולות כיול

ניתן למצוא כיום מבחר של משקולות כיול, המשמשות פתרון לרבים, ובעיקר לכל אלה הזקוקים למענה מדויק במיוחד. משקולות אלו עוזרות לכייל, כפי שניתן לנחש משמן, את המאזניים ובזכותן ניתן להגיע לתוצאות מדויקות כנדרש בכל מדידה שעורכים. בין אם אלו משקולות המיועדות לשרת מאזני ספירה ובין אם מאזנים לתעשיה, הן מגיעות בדרגות דיוק שונות ובטווח מחירים רחב.

סוגים שונים ופתרונות רבים

משקולות הכיול מגיעות, כאמור, בדרגות דיוק שונות. כל דרגת דיוק מספקת מענה לצורך אחר ומהווה לרוב פתרון בלתי נפרד מתהליך העבודה. משקולות הכיול עשויות מנירוסטה בדרך כלל, מיציקת ברזל או מפליז. הן מגיעות עם תעודת כיול ומשווקות במקביל למשקולות המוצעות בשוק. ניתן להזמינן בכמויות שונות על פי הצורך וכאמור גם בדיוקים שונים. המשקולות הכרחיות לעבודתן השוטפת של מעבדות ושל תעשיות רבות והן קלות ופשוטות לשימוש. המעוניינים בכך, יכולים לרכוש אותן במארזים, המכילים מספר משקולות. כך ניתן לקבל פתרון מקיף וטוב יותר, שיכול לשרת את המשתמשים במשך שנים. לעיתים משתמשים בהן לצורך בדיקת כיול של מתקני שקילה מסוגים שונים, של מאזניים במפעלים וכאלה הבוחנים משקלים בעומסים מגוונים מאד, לרבות עומסים כבדים. יחד עם זאת, השימוש הפופולארי ביותר בהן הוא דווקא במשקלים הנמוכים יותר, היכן שרמת הדיוק הכרחית ברמת הקילוגרם או הגרם.

חשוב לזכור

בחירה נכונה של משקולות מסוג זה מצריכה התייחסות למספר פרמטרים, כאשר האיכות ורמת הדיוק הם החשובים ביותר. יש לקחת בחשבון את הצרכים שעל משקולות הכיול לענות ואת סוג המאזניים שבהם מעוניינים להשתמש. יש לפנות כמובן אך ורק לחברות המתמחות בתחום, חברות המציעות למכירה משקולות מאיכות גבוהה העומדות בכל התקנים הנדרשים כדי שיעל את העבודה עם משקלים על הצד הטוב ביותר.

יצירת קשר

אודות

ISO 9001:2015ניוטק איילון בע”מ, חברה ותיקה ומובילה בתחום הייבוא, השיווק והשירות למאזניים מכל הסוגים, משקלים אלקטרונים מכל הסוגים, מתמרים, משקולות כיול, מכונות לספירת שטרות, קופות רושמות, ועוד.