מאזניים מדוייקים

צור קשר
  • תוצרת חברת CAS דרום קוריאה.
  • מגש עליון מנירוסטה.
  • רגליות מתכווננות.
מאזניים מדוייקים דגם NHB
  • מגש עליון מנירוסטה.
  • רגליות מתכווננות.
משקל ביקורת דגם ROW
  • מתאים בעיקר לתעשיית הצבע.
  • מגש עליון עגול מנירוסטה.

מאזני שקילה מדוייקים

חנויות רבות ובתי עסק נוספים נעזרים במאזני שקילה. מאזני שקילה מגיעים בתצורות שונות ומוצעים בטווח רחב של מחירים וכיום, יותר מתמיד, הם מאפשרים למשתמשים בהם ליהנות מדיוק מרבי. ישנם מאזניים לחנויות בתחומים שונים המהווים חלק בלתי נפרד מהעבודה היום יומית בהן, מאזני חנויות בעזרתם שוקלים את האלמנטים השונים הנמכרים ישירות בחנות. מאזנים לחנויות מביאים איתם איכות ברמה גבוהה, שימוש קל ופשוט וגם נגישות רבה. אפשר לשלב אותם בעמודות מכירה או להניח אותם על הדלפק, שמאחוריו עומד המוכר.

מבחר של אפשרויות שונות

ישנם סוגים שונים של מאזני שקילה. ישנם כאלה, בעזרתם ניתן לחשב מחיר, ישנם כאלה הכוללים אפשרות להדפסת התוצאה ויש משקלים מיוחדים המתאימים לעמדות מכירה. משקלים אלה כוללים מספר פרמטרים העומדים לרשות המשתמשים וכמובן גם צג דיגיטלי, שבו אפשר לראות את המשקל עצמו בצורה ברורה מאד. הצג מואר, כך שהמשקל המופיע עליו נראה לעין גם בחושך או כשהתאורה איננה במיטבה. את המשקלים האלה מייצרות חברות מובילות בתחום וחלקם אף מאפשרים לשמור משקלים אחרונים. יש משקלים לחנויות, בעזרתם אפשר לשקול ירקות, פירות וגם בשר וכמותם רואים לרוב במכולות, במעדניות וגם באטליזים.

כדאי לזכור

מכיוון שיש לא מעט אפשרויות, חשוב לשים את הדגש על מספר פרמטרים לפני שבוחרים מאזני שקילה. בין אם הם מיועדים למאפייה, לחנות ממתקים או למכולת שכונתית, עליהם להיות אמינים, מדויקים ואיכותיים. המחיר שאותו משלם הלקוח על המוצר נקבע, בסופו של דבר, על פי משקלו ולכן מאזני השקילה מהווים חלק חשוב ומרכזי מאד בחנות עצמה. כדאי לבחור משקל למכירה המיוצר על ידי חברה מוכרת ומובילה, כלומר-מאזנים לחנויות הידועים באיכות הגבוהה שלהם. כך או כך, סקר שוק והשוואה בין סוגים שונים של מאזניים יעזרו בבחירה ובמציאתם של המאזניים הטובים ביותר.

יצירת קשר

אודות

ISO 9001:2015ניוטק איילון בע”מ, חברה ותיקה ומובילה בתחום הייבוא, השיווק והשירות למאזניים מכל הסוגים, משקלים אלקטרונים מכל הסוגים, מתמרים, משקולות כיול, מכונות לספירת שטרות, קופות רושמות, ועוד.