שקילת כלי תחבורה

צור קשר
התקנת מתמר במבנה ארגז המשאית

מערכת שקילה למשאיות המובנית  מתחת לארגז המשאית

נתוני שקילה מדויקים בכל רגע נתון

מאזני גשר לשקילת משאיות, לבקרת שקילה בכניסה ויציאה ממפעלים, מחצבות וכדומה.

שקילת כלי רכב
  • מערכת שקילה ייעודית לשקילת כלי רכב.
  • אפשרות לשקילת כל גלגל בנפרד.
  • משטחי שקילה בעלי פרופיל נמוך מתאימים לשקילה של עד 40,000 ק"ג.

משקל גשר לרכב - שקילת משאיות ורכבים כבדים

הפיתוחים בתחום המשקלים הולידו לא מעט פתרונות, המספקים מענה לצרכים רבים ולתעשיות השונות. משקל גשר לרכב הוא אחד הפיתוחים המובילים של השנים האחרונות ולא בכדי. הוא מיועד לתעשיית הרכבים ומציע נתונים חשובים. שקילת רכב נעשית באמצעות מאזני גשר לרכב, המתבססים על טכנולוגיה חדשנית ומדויקת מאד. אלה הם משקלים המיועדים אך ורק לשקילת רכבים ואפשר בעזרתם לשקול כל גלגל בנפרד. ניתן לערוך בהם סיכום כולל של משקל 4 הגלגלים ולקבל מידע חשוב על הרכב עצמו.

מאפייניו של המשקל למשאות כבדים

למשקלים אלה ישנה מערכת כיול אוטומטית והם מגיעים במידות שונות. הם מתאימים הן לשימוש אזרחי וגם בצבא נוהגים להשתמש בהם לא מעט. הם ניידים וכוללים סוללה נטענת, אך ניתן גם להפעיל אותם באמצעות  מתח רשת. עובדה זו הופכת אותם ליעילים מאד, כך שניתן להשתמש בהם בכל מקום שרוצים. משקל גשר לרכב מיוצר כיום על ידי חברות מובילות בתחום, המכירות היטב את צרכיו של השוק ומספקות לו את המענה הנדרש לו. המשקלים דיגיטליים, איכותיים ומדויקים מאד, כאמור, ומתפרסים על פני טווח רחב של מחירים. מחיר המשקל נקבע בהתאם לאיכותו, למידותיו וכן בהתאם לחברה המייצרת אותו.

חשוב לזכור

כאשר מחפשים פתרון שקילת רכב ושקילת משאיות פרט, כדאי מאד לפנות למומחים ולבדוק בחנויות המציעות משקלים באיכות גבוהה, המתאימים לצרכים הרלוונטיים. משקל לרכב הנרכש צריך להיות פשוט וקל מאד לשימוש, ידידותי ונוח לתפעול וכזה שמחזיק מעמד לאורך שנים. לצד משקלים קומפקטיים אלה ישנם משקלי גשר לשקילת כלי תחבורה כבדים, כמו משאיות ואפילו מטוסים. משקלים אלה פועלים באופן שונה ונועדו לשקול עד 40,000 קילוגרמים. הם חזקים מאד, עמידים מאד ומתבססים על טכנולוגיה ברמה גבוהה. הם אינם מיועדים לשקילת רכבים, אך גם הם מביאים איתם איכות ללא פשרות ומותאמים באופן מלא לצרכים הרלוונטיים.

למידע נוסף ראו גם: מערכות שקילה ומילוי

יצירת קשר

אודות

ISO 9001:2015ניוטק איילון בע”מ, חברה ותיקה ומובילה בתחום הייבוא, השיווק והשירות למאזניים מכל הסוגים, משקלים אלקטרונים מכל הסוגים, מתמרים, משקולות כיול, מכונות לספירת שטרות, קופות רושמות, ועוד.