שאלות בנושא משקלי ביקורת

צור קשר

נמליץ לך על מאזניים דגם ADM תוצרת חברת UWE, למאזניים אטימות מלאה בפני מים! משקל מומלץ מאוד לעבודה באזורים קשים, ניתן לקבל את המאזניים בשלושה כושרי שקילה שונים, עד 6 ק”ג, עד 15 ק”ג ועד 30 ק”ג – אין הבדל במחיר בין הדגמים.

מאזני הביקורת דגם T28 הינם בעלי שתי תצוגות קדמית ואחורית מוארות – מתאימים לדרישתך, המאזניים מוצעים בכושר שקילה של 15 ק”ג בחלוקה של 1 גרם, מתאים כמעט לכל דרישות השוק.

 

משקל ביקורת דגם AHW-30 מתאים לדרישתך, פועל בעזרת סוללה נטענת למשך כ 120 שעות עבודה רצופות ובכך מבטיח ניידות מלאה.

מומלץ לרכוש מאזניים דגם AHW-30L, מחירם אטרקטיבי, המאזניים בעלות סוללה נטענת, תצוגה גדולה ומוארת ורזולוציה גבוהה, מגש שקילה גדול במידות 23X28 ס”מ.

מומלץ לרכוש מאזניים דגם NIA המוצעים בשלושה כושרי שקילה שונים: עד 600 גרם בחלוקות של 0.1 גרם, 3 ק”ג בחלוקת של 0.5 גרם או 5 ק”ג בחלוקת של 1 גרם, המאזניים מופעלים בעזרת 6 סוללות AA או בעזרת ספק מתח המסופק עם המאזניים, למאזניים מגש עליון מנירוסטה כמו כן תצוגת המאזניים מוארת, אלו מאזניים ברמה מקצועית במחיר מאוד אטרקטיבי!

יצירת קשר

אודות

ISO 9001:2015ניוטק איילון בע”מ, חברה ותיקה ומובילה בתחום הייבוא, השיווק והשירות למאזניים מכל הסוגים, משקלים אלקטרונים מכל הסוגים, מתמרים, משקולות כיול, מכונות לספירת שטרות, קופות רושמות, ועוד.